Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Kobylarnia

Kobylarnia, kujawsko-pomorskie

  • 245 000 zł
  • 1 535 m²
  • 159,61 zł/m²

Zdjęcie

Radek Iliev

Skontaktuj się

Działka budowlana Kobylarnia

Kobylarnia, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

245 000 zł

1 535 m²

159,61 zł/m²

Działka budowlana Kobylarnia

Zaktualizowane: 11 maja 2026

245 000 zł 1 535 m² 159,61 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 245 000 zł (159,61 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: budowlana, 1 535 m²
  •   kształt: trapez; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy
  • Źródło: biuro nieruchomości: Simple, zaktualizowane: 11.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 551/14150/OGS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Działka budowlana przy lesie Kobylarnia | 1585 m² | cisza, prywatność i natura.
Szukasz miejsca na dom z dala od ludzi, ale blisko miasta?
Ta działka to gotowy przepis na spokój, prywatność i życie w otoczeniu natury.
Najważniejsze atuty nieruchomości:- powierzchnia działki: 1585 m²
- działka graniczy z jednej strony z Lasem Państwowym
- brak bezpośrednich sąsiadów
- gwarancja ciszy, prywatności i naturalnego otoczenia
- bardzo (...)

Agent

Radek Iliev

577 707...

577 707 378

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

577 707...

577 707 378

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy